Острият Сноуборд Сноуборд покрива сезона

Сезон на отборите по сноуборд по остър сняг, близо до първенството: Екипът на ACUTE по сноуборд по сноуборд, Erzurum / Palandöken, проведен в ски курорт през периода 12 до 13 март 2014 г., първенство по сноуборд в Турция, в състезанието участваха 13 състезатели.

VBG-PEGASUS AIRLINES SHIPPING MEDICALPARK, спонсорирано състезание ACUTE Snow Snow Team Snowboard Team, Erzurum / Palandöken Ski Center, проведено на 12 до 13 март 2014 г., Турция първенство по сноуборд с 13 състезатели участваха в състезанието. 1 злато, 1 сребро в дисциплина слалом в категория Малки момчета, 1 сребро в дисциплина гигантски слалом, 1 бронз в дисциплина по-голям слалом, 2 злато в дисциплина слалом и гигантски слалом в категория младши момичета, 2 злато в дисциплини слалом и гигантски слалом в категории 2 деца, големи момчета и големи жени. Отборът на AKUT Snow Sports Snowboard, който спечели медал и събра общо 12 медала, имаше името, изписано със златни букви за първенството като отбор, спечелил най-много медали и първенства. Екипът на AKUT по сноуборд, оглавяван от Словения Томаз Берник и помощник-треньори от Мемет и Чичек Гюней, даде надежда за следващия сезон.

Имената и категориите на победителите и победителите в АКУТ Сноуборд отбор са следните: