Сакаря направи финал на MTB Cup

Серията маратон от MTB Cup на Международния планински байк завърши с състезания, провеждани в Sunflower Bike Valley. Елитни мъже станаха собственик на Тимофей Иванов на 88 км, Elite Women спечелиха 65 и Yovana Sırnagoratz спечели златен медал. Bayraktar: "Благодаря на всички хора от Сакария, които проявяват интерес към шампионата", каза той.

Международното състезание по елита на жените и мъжете от серията МА-Купа на Сакаря, организирано от община Сакаря под патронажа на председателството, се проведе в байк долината Айчичеши. Елитни мъже 88 километра, Елитните жени са педалирали в 65 километровия маратон. Двудневният велосипеден фестивал завърши в категория 2.

Нови организации
Orhan Bayraktar, ръководител на отдел „Младежки и спортни услуги“, който направи изявления за маратонските състезания и вчерашните състезания, каза: „dün Бих искал да благодаря на нашите съграждани от Сакария. Не ни оставиха сами на този горещ ден. Искам да благодаря на всички, които подготвиха долината за велосипеди в Ayçiçeği за състезанията и които допринесоха за организацията. Гарантирахме, че спортистът 30 от цял ​​свят в 150 има приятно време в нашия град. Бих искал да благодаря на всички, че се обединиха в повече организации

Имената на трибуната станаха ясни
Руският колоездач Тимофей Иванов, който завърши състезанието 88 Mileage Marathon, спечели златен медал. Йована Сирнагорац спечели златния медал в състезанието 65 на жените от Elite. След церемонията по награждаването, в 15 бе открит кладенец, за да достигне хиляда души.