Купата на Сакаря отряза дъха

Международен шампионат по планинско колоездене Първият ден на MTM Cup на Сакаря се проведе в Долината на слънчогледовото колело с участието на страната 30 и повече от 150 спортисти. Руският колоездач Тимофей Иванов, който се състезаваше в категорията Елитни мъже, спечели златен медал; Салкано Сакаря Митрополит Беледиеспор Антон Синцов спечели бронзов медал. В категорията Младши мъже, победителят беше Büyükşehir Belediyespor Колоездене спортист Halil İbrahim Doğan.

Cuparya MTB Cup, която бе домакин на община Сакария под егидата на председателството на председателството на Сакария, стартира в Долината на слънчогледа с темата „Педал за чист свят“. Министърът на младежта и спорта Мехмет Касапоглу прави началото на състезанията; Губернатор Irfan Balkanlıoılu, кмет на Столична община Зеки Точоглу, заместник-председател на партията AK ği Erdem Erdoğan Atabek, Кенан Софуоглу, председател на провинцията на партията AK Fevzi Kılıç, президент на федерацията по велосипеди Erol Küçükbakırcı. Стартирайки в категория Елитни жени, състезанията продължават с надбягвания на Младите мъже, Младите жени и Елитните мъже.

Млади мъже в трибуна на митрополита
Блаза Пинтарич от Словения спечели титлата в категорията Елитни жени. В категорията Млади мъже наградата бе направена от Halcano İbrahim Doğan, спортист от Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyespor Колоездене. Okan Aydoğan получи 3 в Младите мъже. След състезанието Халил Ибрахим Доган каза, Яр бих искал да благодаря на тези, които допринесоха за организацията. Бърз курс. Имаме големи цели в 2019 X. Окан Айдоган благодари на заведението и поздрави всички състезатели. Младите жени в категорията на шампиона бяха единични.

Голямо вълнение в Elite Men
Президентът Zeki Toçoğlu'nun стартира и живее в 150 страната Sakarya MTB Cup Elite Men състезанието спря мъже. След състезанията по 6, Тимофей Иванов бе собственик на златния медал. Кметът Zeki Toçoglu спечели сребърен медал от Martins Blums; бронзовият медал е собственост на Салкано Сакаря митрополит Беледиеспор, спортист Антон Синцов. След церемонията по награждаването, в 15 бе открит кладенец, за да достигне хиляда души.

Страхотна писта
След като шампионът на шампионата Тимофей Иванов спечели шампионата, той изрази своето щастие и каза: „Благодаря на тези, които ни поканиха тук. Страхотен курс, страхотна организация. Намерих го много добро и много ви благодаря