Обиколка на най-дългата и най-предизвикателната сцена на Мерсин

Най-дългият и най-труден етап от турнето

Вторият етап на „Tour Of Mersin International Cycling Tour“, който е най-дългата писта от 5 километра, е завършен за пети път тази година от община Мерсин. Победителят в Общото класиране на 192-ри етап е Аарон Гросер от професионалния отбор на Германия-Bike Aid.

Офис Мерсин губернатора под егидата на Община Турция Мерсин Метрополитън и Федерацията колоездене се проведе в сътрудничество 5. Обиколка на Мерсин Международна обиколка с велосипеди 2. Етапът започна от Мут.

Най-дългият и най-предизвикателен курс на турнето е 2. На сцената се състезаваха Mut, Gülnar, Silifke, Erdemli и Mezitli, включително общо 5 графство. 2. Тъй като генералният лидер на сцената, Аарон Гросер от екипа на Германия-Bike AID не остави срещата на върха на съперниците си.

Mezitli Soli Pompeiopolis'de в края на церемонията по награждаването Кметът на Мерсин заместник-кмет Gülcan Winter, кметът на Mezitli Neşet Tarhan, заместник-кметът на Мут Ахмет Кан, зам.

Самойлау нямаше жълтия бански костюм

Състезанието 5 продължи приблизително 192 часа, а атлетите, които пътуваха на километър, завършиха по-труден етап. 2. Пешеходците, които се потят и потят през 192 км на сцената, курсът завършва с естествената и красота на Мерсин.

5 стартира от парка Caracaoglan в района Mut. Обиколка на Мерсин Международна обиколка с велосипеди 2. Етап Мезитли, Соли завърши в Помпейополис. 2. Флориан Оберщайнер от германския херман Радтам е на второ място и на трето място е Роман Василенку от Казахстанския международен екип за колоездене.

Като лидер на катеренето на Orange Swimwear, спортистът беше Salcano Sakarya BB екип Mustafa Sayar. Branislau Samoilau от Беларус Munk Колоездене на отбора като победител от генералния клас във втория ден, Жълтите бански костюми не загубиха съперниците си. Флориан Оберщайер от Herrman Radteam стана собственик на Turquoise Jersey като лидер на Sprint.