Любимите не са достатъчни в kaankaya

Любими в Cankayada Zorlanmadi

от Анкара Автомобилен спортен клуб, в памет на покойния rallici Hasan Kalaycı 2019 Турнирско първенство по катерене, проведено в Чанкая на 4 фута, останало след успешна организация

6 км. Opel Astra GSI спечели първото място в категория 3 в надпреварата над изхода 2 на асфалтовата писта с дължина 1 м. ,

Рекик Бозкурт от Анкара бе най-бързият в категорията 3, докато Айхан Гермирли се състезаваше в Vision Motorsport и Ердал Етимес беше на трето място. Emin Cem Yalın, който се състезава с IX Garage My Team за първи път, спечели първото място и наградата за "най-добро време". GP Garage Моят отбор спечели наградата за най-добър отбор на Takım в състезанието, където Seat Leon Supercopa и Tuğrul Köselerden се класираха на второ място в категорията 4.

Отличените спортисти наградите, които са загубили живота си в трагичен инцидент трафик 1980 Анкара Турция рали шампион спортисти Хасан Kalaycı със съпругата си и втори пилот бяха представени Kalaycı Дунав и Anoka служители.