Ерциеш Ултра Маратон завършва

erciyes ultra mountain маратон приключи

Международен планински маратон Erciyes Ultra Sky Trail, който се проведе за 4 тази година, обърна погледа на работещата общност от цял ​​свят към Erciyes. Ерджиес Mountain Ултрамаратон се превърна в един от най-важните състезанието на страната ни, Америка, особено Турция, Франция, Германия, Испания, Русия, Полша, се присъедини към повече от повече от 10 200 от чужди страни като Южна Африка.

Столична община Кайсери, Ерчиес А.П. Първият ден от маратона беше организиран със съдействието на Пътешествие в Средната Земя и Вертикалния километър (ВК). На този етап националният състезател Ахмет Арслан нарекъл Арслан Арслан от планините, 48 минути, 6 секунди, прекъсвайки отново своя рекорд, докато първият Хакан Акалп, третият беше Айкут Кърсай. При жените Itır Uz е първият, а Seda Nur ikelik е вторият и Kayseri Erciyes A.Ş. Айдан Нур Каракулак, нашият Зимен и спортен клуб на открито, се класира на трето място.

В класирането на мъжете, 64 мили бе първата Samet Konu, втората Cevdet Alyılmaz и третата Mehmet Zahir Kül. При жените Eda Kınac спечели първото място, Inna Tokmakova от Русия спечели второто място и Esin gaavga спечели третото място. Състезателите, които управляват върха на границите на Erciyes 360, показаха съпротива както на ерджиес, така и на дълги разстояния.

В състезанието 25K, което започна в Сарыгол и завърши в района на Текир Капи, Ахмет Арслан счупи рекорда с 2 час 13 минути в мъжете миналата година с 2 час 12 минути. Третият беше Мелтем Демир.

12 километра от Hacılar Kapi до Tekir Kapi е първият Aykut Kırsay, вторият Metin Keleş и третият Cahit Yılmaztürk. В тази класификация, Burçin Equestrian е първи, Özgül Küçük е на второ място и Simone Wright е на трето място.

Тази година детският маратон Erciyes бе организиран за първи път в сътрудничество с Спортната инстанция Кайсери. 7-8, 9-10 и 11-12 получиха различни подаръци за децата, постигнали състезанията в три различни категории.

Организацията направи изявление за Kayseri Erciyes Inc. Ynt. Печеливши. Дир. Д-р Murat Cahid Cıngı каза, че сме щастливи, че успешно завършихме международен конкурс в нашия град. Това състезание в Erciyes привлича вниманието на управляващата общност, където планинските раси са маратон, признат от Международната асоциация на пътеките, водещата световна институция. В планинската ни писта, която е станала традиционна и нарастваща всяка година, професионалните спортисти от много страни се състезаваха в уникалната природа и пътеки на нашата планина и записваха точките за участие в глобални състезания. Поздравявам всички атлети, които не са завършили образователна степен. Надяваме се, че нашите Erciyes ще продължат да се превръщат в световна марка с дейностите, извършвани в много различни спортове и спортисти, които ще се възползват от уникалната красота и инфраструктура на планината Erciyes ”