Ерциеш Ултра Маратон завършва

erciyes ultra mountain маратон приключи

Планинският маратон Erciyes Ultra Sky Trail, който се проведе за четвърти път тази година, насочи погледите на бягащата общност от цял ​​свят към Erciyes. Америка се превърна в едно от най-важните състезания у нас, особено Турция Erciyes Mountain Ultra Marathon, Франция, Германия, Испания, Русия, Полша, повече от 4 страни като Южна Африка се присъединиха към над 10.

Столична община Кайсери, Ерчиес А.П. Първият ден от маратона беше организиран със съдействието на Пътешествие в Средната Земя и Вертикалния километър (ВК). На този етап националният състезател Ахмет Арслан нарекъл Арслан Арслан от планините, 48 минути, 6 секунди, прекъсвайки отново своя рекорд, докато първият Хакан Акалп, третият беше Айкут Кърсай. При жените Itır Uz е първият, а Seda Nur ikelik е вторият и Kayseri Erciyes A.Ş. Айдан Нур Каракулак, нашият Зимен и спортен клуб на открито, се класира на трето място.

В класирането на мъжете, 64 мили бе първата Samet Konu, втората Cevdet Alyılmaz и третата Mehmet Zahir Kül. При жените Eda Kınac спечели първото място, Inna Tokmakova от Русия спечели второто място и Esin gaavga спечели третото място. Състезателите, които управляват върха на границите на Erciyes 360, показаха съпротива както на ерджиес, така и на дълги разстояния.

В състезанието 25K, което започна в Сарыгол и завърши в района на Текир Капи, Ахмет Арслан счупи рекорда с 2 час 13 минути в мъжете миналата година с 2 час 12 минути. Третият беше Мелтем Демир.

12 километра от Hacılar Kapi до Tekir Kapi е първият Aykut Kırsay, вторият Metin Keleş и третият Cahit Yılmaztürk. В тази класификация, Burçin Equestrian е първи, Özgül Küçük е на второ място и Simone Wright е на трето място.

Тази година детският маратон Erciyes бе организиран за първи път в сътрудничество с Спортната инстанция Кайсери. 7-8, 9-10 и 11-12 получиха различни подаръци за децата, постигнали състезанията в три различни категории.

Правейки изявление за организацията, Kayseri Erciyes AŞ Председател на Управителния съвет Dr. Murat Cahid Cıngı, Щастливи сме, че успешно завършихме друго международно състезание в нашия град. Това състезание в Ерсиес привлича вниманието на бягащата общност, където планинското бягане е маратон, признат от Международната асоциация по бягане по пътеки, управляващия орган в света, и печели точки за своите участници. Професионални спортисти от много страни се състезаваха в уникалната природа и пистите на нашата планина в нашето планинско бягане, което се превърна в традиция и чиято маса се увеличава всяка година и спечели точки за участие в глобални състезания. Поздравления за всички спортисти без дипломи. Надяваме се, че нашият Erciyes ще продължи да се превръща в световна марка с дейностите, извършвани в много различни спортни клонове, а спортистите ще се възползват от уникалната красота и инфраструктура на планината Erciyes.