Екипът на Castrol Ford Турция, Мармарис стъпва до WRC Успешно завършва

Castrol Ford Team Turkey, WRC, което е едно от най-големите спортни събития в света - турската част от Световния рали шампионат и направи WRC-рали Турция беше успешно завършена в Мармарис. Екипът, който изцяло поднови организацията си, за да привлече млади таланти към турския рали спорт през сезон 2020, успя да завърши състезанието в категориите „2 дърпане“ и „младеж“, както беше насочено, и събра важни точки с младите си пилоти в предизвикателното рали.

WRC е най-голямата спортна организация в неговия дом Турция - Турция крак от Световния рали шампионат се проведе тази година в Мармарис сред 19 спортисти от 130 страни и от 65 до 18 септември с участието на 20 автомобилни истории.

След дълго прекъсване, през този период призивът към пандемията поради спортни събития, първото голямо международно спортно събитие у нас WRC Marmaris Rally беше проведено в Световния рали шампионат 5-ти етап от 2020 г. и първия и втория етап от турнирното рали шампионат. Първият и единствен турски рали отбор на Турция Castrol Ford Team Turkey, тази година с категория млади пилоти "дърпа 2" и "млади хора" в състезанието завърши успешно.

Отборът на Castrol Ford в Турция Емре Хасбай, роден през 1995 г. Седалка на млад пилот и втори пилот в Candaş Long Ford Fiesta r2t'n 'две равенства' и 'младеж', успя да завърши състезанието на първо място.

Castrol Ford Team Турция Рали на Турция два пъти в кариерата си под шапката на Young Pilots, които спечелиха първенството тази година Ford Fiesta и представяне на категория „младежи“ на второто име на опашката за печат.

Отборът на Castrol Ford в Турция 1999 г. е роден като страхотен обещаващ млад пилот Али Тюрккан и вторият пилот на Honor Leo Ford, най-новият инструмент в света на седалката на Fiesta Rally4 в състезанието, категорията „младежи“ в състезанието успя да завърши на 3-то място.

Бостанчи: „Спечелихме състезанието в категориите, които искахме да спечелим“

Castrol Ford Team Turkey Murat Bostanci от тазгодишното място за пилот на частен пилот, докато преминава към треньорско място на пилота, Marmaris Rally установи следната оценка:

"WRC - Световният рали шампионат Рали на Турция остави Мармарис успешно краката си. Това беше добро състезание за нас от началото до края. Победихме в състезанието както в категориите младши, така и в задвижването на две колела. Тази година, чрез преместване на страната ни на по-състезателно ниво на европейско и световно първенство, особено с нашите млади пилоти; Шампионат за млади пилоти 2020 Рали на Турция, Рали на Турция през 2020 г., ние се стремим към шампионата с две колела. Въпреки че е много трудно състезание, ние сме щастливи да спечелим състезанието в категориите, които искаме да спечелим. Както турската рали общност, така и страната ни са много важни както за екипа на Castrol Ford, Турция би искала да благодари на всички наши спортисти, които изляха пот в това състезание. "