Турнир завърши първенството по шосейно колоездене

Проведено в шампионата за велосипедни колоездене в Слънчогледовата долина в Турция, то бе завършено през 2020 г. от TBF. Екипът на Sakarya Büyükşehir Bicycle удари покрива в шампионата, което стана свидетел на голямо вълнение. Столичните спортисти спечелиха и трите медала в категория за възрастни мъже.

Турската федерация по колоездене, проведена от Турция през 2020 г. в шампионата за велосипедни колоездене по слънчогледовата долина, беше арена на голямо вълнение. Отборът за колоездене Salcano Sakarya, който отбеляза състезанията си с времето в първия ден на шампионата, зае мястото си на подиума в последния ден от състезанията.

Президентът Върховен поздрави спортистите

Голямо вълнение от състезания на сцената след приключването на съобщението, председател Екрем Юце, „Слънчоглед, най-модерните съоръжения за колоездене в страната, организиран от TBF Road Bike Велосипед в нашата долина, ние бяхме домакини на турнира за Турция. Бих искал да благодаря на всички състезатели, участвали в надпреварата в шампионата, и да поздравя нашите спортисти, спечелили своите степени ”. Бяха представени състезания в края на Турция спортисти за медал в проведената церемония по връчване на наградите Президентът на федерацията по колоездене Ерол Кючукбакърч и вицепрезидентът Мохамад Берат Алфен, председателят на клуба на Сакаряспор Чеват, службата за младежта на община Метрополитън и ръководителят на спортния отдел на шериф Айкач.

Шампионатът завършен

В последния ден на шампионата 139.3 състезатели от 22 отбора се състезаваха на 60-километрова писта за състезания в категория мъже за възрастни. Докато Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team не остави подиума в категорията едри мъже на никого, Онур Балкан, един от състезателите от Бююкшехир, завърши състезанието на първо място. Съотборниците на Балкан Халил Ибрахим Доган завършиха състезанието на второ място, а Емре Явуз на трето място и зае неговото място на подиума. В последното състезание на шампионата 17 състезатели от общо 56 отбора се състезаваха в категория младежи за мъже. Kaan Soylu Özkalbim от Cycling Club İlgem, един от състезателите, състезаващи се на 100-километрова писта, зае първото място, докато Ali Osman Çelik и Ahmet Maral от Konya Torku Şeker Spor споделиха 2-ро и 3-то място.