Завършва U-22 Европейско първенство по плажен волейбол

Европейското първенство по плажен волейбол U-22 в Селчук приключи с вълнуващите финални срещи. Русия, която остави своя отпечатък на първенството, е страната, която стигна до трофея при мъжете и жените. Кметът на Столична община Измир връчи наградите на шампионите. Tunç Soyer Той даде.

Община Столична община Измир и Федерация по волейбол на Турция, организирани съвместно от Европейската конфедерация по волейбол (CEV) U-22 Европейско първенство по плажен волейбол за мъже и жени в Русия, достигнаха щастлив край.
Рускинята Мария Воронина / Мария Бочарова стана първият финалист, побеждавайки Есме Бьобнер / Мара Бетшарт от Швейцария с 2: 0 в първия мач на полуфиналите при жените. В другия полуфинален мач Анастасила Фролова / Александра Ганенко (Русия), която се изправи срещу Софила Рилова / Йева Сердук (Украйна) и спечели мача с 2: 0, се класира на финала. Във финалната среща два отбора на Русия, Анастасила Фролова / Александра Ганенко, победиха Мария Воронина / Мария Бочарова с 2: 0 и стигнаха до златния медал. Есми Бьобнер / Мара Бетшарт (Швейцария), която победи Софила Рилова / Йева Сердук (Украйна) с 2-1, зае третото място.

Полша-Русия финал при мъжете

Милош Крук / Николай Мищук (Полша), който победи Мио Вюст / Руди Шнайдер от Германия с 2: 1 в полуфиналната първа среща при мъжете, получи името си на финала. Във втория полуфинален мач руснакът Николай Чухненков / Никита Еверт победи с 2: 0 германското дуо Лукас Пфреццнер / Робин Сова. Руснакът Николай Чухненков / Никита Еверт стана шампион във финалната среща, побеждавайки Милош Крук / Николай Мищук (Полша) с 2: 0. Два отбора от Германия изиграха мача за третото място. След като победи Лукас Пфрецшнер / Робин Сова с 2: 0, Мио Вюст / Руди Шнайдер зае третото място.

Шампионска купа от президента Сойер

Кметът на Столична община Измир връчи шампионската купа и златните медали на Русия, която е шампион при мъжете. Tunç Soyer и Алпер Седат Асландаш, заместник-председател на волейболната федерация. Докато вторият подгласник при мъжете връчи сребърните медали и купи на Полша, заместник-генералният секретар Ертугрул Тугай и заместник-спортният отдел на дирекцията за младежта и спорта на провинция Измир Енвер Йълмаз връчиха купата, докато кметът на Селчук Филиз Черитоглу Сенгел връчи купата. Ръководителят на отдела за младежта и спорта на Столична община Измир Хакан Орхунбилге и главният изпълнителен директор на Celik Group Али Челик и заместник генералният секретар Ертугрул Тугай връчиха бронзовите медали на Германия, която зае трето място при мъжете. Кметът на Столична община Измир връчи шампионската купа и златните медали на Русия, която зае първото място при жените. Tunç Soyer и Алпер Седат Асландаш, заместник-председател на Турската федерация по волейбол.

Кметът на община Селчук Филиз Черитоглу Сенгел и изпълнителният директор на организацията за плажни спортове Beach It Gürsel Yeşiltaş връчи руските трофеи и медали.

Председателят на Младежкия и спортен клуб на община Измир Ерсан Одаман и комисарят по плажен волейбол на CEV и техническият делегат Бояна Богичевич дадоха на третото място Швейцария своите медали, а купите бяха връчени от Есер Атак, заместник генерален секретар на община Измир.