Победителите в BMW Golf Cup, които се класираха, имаха Турция

Дистрибуторът на BMW в Турция, най-големият аматьорски голф турнир в света, проведен в Силиври, голф игрище Мармара в автомобилната BMW Golf Cup, домакин на квалификацията на Турция, беше обявен победителят.

Тримата победители в категориите A, Men B и Women ще представят страната ни на Световния финал на BMW Golf Cup 3, който ще се проведе в Дубай през декември 2021 година.

По цял свят, домакин на 50 хиляди участници от 100 различни страни и с участието на местни турнири тази година, близо хиляда квалификации на BMW Golf Cup, проведени 15-и в Турция, 24 до 27 септември в историята на любителите на голфа забавляваха. Победителите в категориите A, мъже B и жени Mustafa Özdemir, Murat Keklik и Müheyya Dinç се класираха да представят страната ни на Световния финал на BMW Golf Cup, който ще се проведе в Дубай през декември 2021 година.

В края на турнира наградите бяха връчени на състезателите, класирани в категориите мъже А, мъже В, жени и малки на церемонията по награждаването, проведена в голф игрището в Мармара в Силиври, където се проведоха квалификационни кръгове. На церемонията, организирана от Borusan Otomotiv, участниците, които дойдоха първи в своите категории, получиха своите награди от главния изпълнителен директор на Borusan Otomotiv Hakan Tiftik. Той каза, че са чули голямо удоволствие да подкрепят голфа в Турция Церемонията на Hakan Mohair в своето изказване в речта си: „Като Borusan Otomotiv и BMW Turkey, този забележителен турнир в Турция се класира с гордост, че се представяме от 2006 г. насам. Въпреки че отложихме много други организации поради пандемията, решихме да продължим този турнир, който има различно значение и стойност за нас. Фактът, че международните финали няма да се проведат тази година поради пандемията, не повлия на нашата ангажираност с голфа и вярата ни в този традиционен турнир. Въпреки всичко, ние сме тук с вас. Също така сме много щастливи да допринесем за развитието и разпространението на този спорт у нас. "

Подкрепяйки голф спорта в продължение на много години, BMW и Borusan Otomotiv бяха домакини на голф звездите на бъдещето в категорията Tiny и тази година. Турнирът за голф купа на BMW в Малкия бял облак в категорията за квалификация в Турция на талантливи голфъри в диапазона от 7 до 12 години завърши първо име.