Алпийска дисциплина Анадолските състезания за купата завършиха

алпийска дисциплина анатолийски състезания по купа завършиха

Турска ски федерация, разположена в Годишната програма за 2020-2021 г. "FIS Alpine Anatolian Cup", заедно със състезанието, проведено днес. 9 спортисти от 40 държави през 4-те дни на сцената на организацията за борба с квотите Турция е завършила пет медала.

В последния ден на организацията младата ни състезателка Черен Йълдъръм спечели златния медал при жените, а Сила Кара спечели сребърния медал. Казахстанската спортистка Александра Троицкая стана трета при жените. При мъжете на първо място се класира Тарас Филиак от Украйна, втори Комильон Тухаев от Узбекистан и трети отново Михайло Карпушин от Украйна.

Медалите на Ерзурум на победителите в провинциалния директор за младежта и спорта Фуат Ташкесенлигил, Турция. Cafer Nuroğl Ski Federsyo, вицепрезидент, член на управителния съвет бе връчен от Серкан Стоун.