Състезания по гребане "Златен рог", организирани от дъщерното дружество на IBB Spor Istanbul, спираща дъха

Галическите състезания по гребане им спираха дъха

„Състезания по гребане на Златен рог“, организирани от дъщерната компания на IMM Spor Istanbul на 4,5-километровата писта от моста Unkapanı до Miniatürk добавиха вълнение към града и подариха на публиката визуален празник. Президентът на IMM дава своя трофей на отбора на Фенербахче Б, който стана шампион в категорията Big Men Ekrem İmamoğlu„Мечтая и се надявам, че в много близко бъдеще в Истанбул, където се провеждат Олимпийските игри, ще се проведат състезания по гребане в Златния рог“, каза той.

Отборът на Фенербахче Б, който спечели първото място в категория Големите мъже в събитието, в което участваха отбори и клубове, беше награден от президента на IMM. Ekrem İmamoğluОтборът на Фенербахче А спечели второто място от президента на федерацията по гребане Илхами Ишевен, а отборът на носителя на бронзов медал Шишеджам Чайърова получи от генералния секретар на IMM Джан Акън Чаглар.

ВИЗУАЛНО ПРАЗНИЦЕ В СИНИЯ ХАЛИК

Вчера се проведоха състезанията по гребане „Златният рог“, където се изживяха страхотни състезания и приятни моменти. Пистата, която започна от моста Ункапани в състезанието за крайбрежна издръжливост на разстояние 4.500 метра, завърши на пристанището Миниатюрк. Цветни изображения се появиха в събитието, където участваха 57 отбора, 12 клуба и 285 състезатели.

Състезанията, организирани в категории U19, Master и Big започнаха в 10.00:19 с битката на мъжете U19. Отборът на Галатасарай В спечели първото място при мъжете до XNUMX години. Измит Сюмерспор завърши състезанието на трето място, а Галатасарай А отбор втори.

Второто състезание за деня се проведе в категорията Master Mix. Екипът на Izmit Sümerspor B стана първи в състезанието Master Mix. Индивидуалният отбор, състоящ се от лица, които не са свързани с клуба, се класира на второ място, а отборът по гребане на Галата се класира на трето място.

Измит Сюмерспор спечели първото място в категорията Големи жени, докато Спортният клуб Златен рог зае второто място. Вира Денизчилер завърши състезанието на трето място.

ФЕНЕРБАХЕ маркира расата на деня

В състезанието за големи мъже, което беше най-бързото състезание за деня, отборът на Фенербахче Б стана първи, а отборът на Фенербахче А остана втори. Отборът на Şişecam Çayırova завърши състезанието на трето място. Награда на отбора на Фенербахче B IMM Президент Ekrem İmamoğluполучих го от.

Vira Denizciler спечели първото място в Master Women. Докато Измит Сюмерспор зае второто място, отборът по гребане Галата зае третото място. Галата А отбор завърши първи в първенството за мъже за мъже. Отборът на Golden Horn A завърши на второ място, а отборът на Vira Denizciler A завърши състезанието на трето място.

Денят беше затворен с надпреварата за жени U19. Фенербахче спечели шампионата за жени до 19 години. Докато отборът на İzmit Sümerspor A завърши състезанието на второ място, отборът на İzmir Sümerspor B се класира на трето място.