Победа на Русия и Словения в U20 Европейско първенство по плажен волейбол

u Русия и Словения печелят европейското първенство по плажен волейбол

В европейското първенство по плажен волейбол U20, организирано от община Измир, Русия достигна щастливия край при жените и Словения при мъжете.

В европейското първенство по плажен волейбол U20, организирано от община Измир и организирано от турската федерация по волейбол, провинциална дирекция за младежта и спорта в Измир, SWS Sports и Beach-it със спонсорството на Axa Sigorta, Русия при жените и Словения при мъжете станаха шампиони.

В организацията, която продължи четири дни в центъра за плажен волейбол İnciraltı, руското дуо Бочарова / Губина стана европейски шампион, побеждавайки испанското дуо Морено-Вергара с резултат 2-0 във финалната среща при жените. Холандският Пиерсма-Бисгаард спечели третото място, побеждавайки датския Пойес-Уинделеф с 2: 0.

Във финалната среща при мъжете дуетът на Словения Мозич-Брачко победи дуетът Мол-Сунде от Норвегия с 2: 0, за да достигне до купата. Италия, състояща се от дует Хани-Фуско, победи Микулас Кох-Сабо от Унгария с 2-1 и спечели третото място.

Спортистите получиха своите награди и медали от заместник-председателя на TVF Алпер Седат Асландаш, заместник генералния секретар на община Измир Ертугрул Тугай, ръководител на отдела за младежта и спорта на община Измир Хакан Орхунбилге, председател на младежкия и спортен клуб на община Измир Ерсан Одаман, технически старши мениджър на CEV Фелипе Паскуа, TVF Измирски представител на Измир Хакан Гюрсу и главен изпълнителен директор на организацията на събитията в Beach It Гюрсел Йешилташ.