Рекорди в състезанието по дърпане на влакове Metro Istanbul Strongman Challenge

рекордът беше счупен в състезанието за рисуване на влак с предизвикателство в метрото в Истанбул

В „Istanbul Istanbul Strongman Challenge Train Train Tracking Competition“, което се проведе за втори път тази година, 20-тонен влак беше изтеглен за 47 секунди. Професионалният спортист Бора Гюнер стана победител за миналата година. Гюнер също счупи турския рекорд във Viking Press, който се проведе за първи път тази година, като вдигна 260 килограма. T1 в състезанието, в което участваха и служители на Metro Istanbul. Kabataş- Трамвайната линия Bağcılar беше първа.

Metro Istanbul, дъщерното дружество на IMM, най -мощният турски оператор на градска железопътна система, продължава да подкрепя спорта и спортистите.

Състезанието „Metro Istanbul Strongman Challenge Train Pulling Competition“, което се проведе за втори път тази година, се състезава в допълнение към професионалните спортисти, както и служителите на Metro Istanbul. Бора Гюнер счупи рекорд с 260 килограма и стана първият в състезанието по вдигане на тежести на Viking Press, което се проведе за първи път в Турция. Гюнер също не загуби първото място в секцията, където се състезаваха професионални спортисти. T1 в Strongman Challenge, където девет групи се състезават в отбори от по пет. Kabataş- Трамвайната линия Bağcılar зае първото място, като издърпа 20-тонния влак за 47 секунди за 40.09 секунди.

„ВСЕКИ ДЕН НОСИМ ДВА МИЛИОНА СТАМБУЛЕРИ НА НАШИТЕ 16 ЛИНИИ“

Генералният мениджър на Metro Istanbul Özgür Soy заяви, че те винаги са готови да подкрепят спорта и спортистите и каза: „Ние сме развълнувани да гледаме това състезание, което организирахме за първи път, въпреки тежките условия на пандемия миналата година, заедно с хората от Истанбул. Ние превозваме два милиона истанбулци всеки ден на нашите 16 линии. Метрото не са просто железни влакове, нашите служители са тези, които им дават душата си и ги движат. Състезание по влачене на влакове; Той има две значения за нас, тъй като символизира силата на нашите служители, които продължават да носят Истанбул, като изпълняват задълженията си непрекъснато и безкористно, без да казват епидемия, земетресение или бедствие.

Т1 ТРАМВАЛНА ЛИНИЯ KABATAŞ-BAĞCILAR БЕШЕ ПЪРВАТА НА МЕТРО ИСТАНБУЛ

В първото турско състезание по изтегляне на влак с работна ръка екипите се бореха да изтеглят 20-тонния влак в рамките на 47 секунди. В случай, че 45 души от Metro Istanbul се състезаваха, T40.09 зае първото място, изтегляйки 20 метра за 1 секунди. Kabataş-Получени са служителите на трамвайната линия Bağcılar. Всички състезатели, участващи в събитието, получиха сертификати за представянето си в тежката битка, в която участваха и две състезателки.

ШОУ НА ТЯЛОТО ОТ ПРОФЕСИОНАЛНИ СПОРТИСТИ

След състезанието, проведено сред служители на Metro Istanbul, се състезаваха националният спортист Cenk Koçak и професионалните атлети Бора Гюнер, Фатих Караджа, Гьокхан Чичек, Мирза Топташ, Октай Акай, Озан Яйкър, Туна Сивас и Туна Тавус. Състезанието се проведе на автогарата Alibeyköy Cep. Две състезателки също взеха участие в състезанието по влачене на влакове, в което се състезаваха 45 души. Metro Istanbul и Turkey Powerlifting бяха организирани в сътрудничество със Strongman и Street Workout Federation.