Голям интерес за нарастване на онлайн щанда на Gaming Fair в Истанбул

Силен интерес към онлайн щанда на Rise на Gaming Fair в Истанбул

Щандът на Rise Online привлече голямо внимание от страна на участниците на Gaming Istanbul Fair, проведен между 16-18 септември. Наградите бяха раздадени на около 12 хиляди души на щанда.

д-р Rise Online се срещна с играчите на Gaming Istanbul Fair, проведен в Architect Kadir Topbaş Show and Art Center. Събитията и турнирите, организирани от Rise Online, завършиха с участието на хиляди посетители. Заедно с посетителите на щанда бяха известни и значими косплей артисти на Турция.

Награди за 12 хиляди души

Rise Online, която подготви своите тегления за геймърите на панаира, обяви, че е раздала награди на приблизително 12 хиляди души. Сред наградите бяха клавиатури за игри, слушалки за игри, лаптоп за геймъри и сертификат за подарък. Той заяви, че е раздал наградите на обща стойност 500.000 XNUMX TL на геймърите, посетили щанда.

Турнир с награда от 50 хиляди TL

Турнирът Rise Online World Gaming Istanbul Esports, който се проведе на щанда през 2-рия и 3-тия ден на панаира и където състезанието беше на върха, даде на посетителите специални моменти.

Наградният фонд на турнира е както следва:

Първи отбор: 30 хиляди TL, втори отбор: 15 хиляди TL, трети отбор: 5 хиляди.

В турнира, в който участваха 8 от най-големите отбори на Rise Online и 64 играчи, в събота се играха предварителните групови и четвъртфинални етапи. В последния ден на панаира се проведоха полуфиналите и финалите на турнира по електронни спортове, който предизвика голям интерес от страна на посетителите. Кланът Comfortable Ol, който се изправи срещу клана Wtf на финала на турнира, спечели голямата награда от 35 хиляди лири. Отборът на Cavbella зае и трето място в турнира.

Беше заявено, че 20 хиляди души са гледали турнира, който CREW Media е поела за организирането на пряко излъчване, всеки ден сред излъчванията, направени едновременно от платформата за излъчване на живо, докато се съобщава, че на финала са достигнати 100 хиляди уникални зрители.