Резюме: Коняспор 2-1 Галатасарай акценти от мача и връзка с головете

Обобщение Коняспор Галатасарай Резюме на мача и връзка за гледане на голове

Галатасарай прекрати своята серия от 26 мача без загуба в 14-ата седмица на Суперлигата, като загуби с 2-1 срещу Коняспор. В мача, в който Галатасарай поведе в 31-ата минута с Милот Рашица през първото полувреме, домакинът Коняспор спечели мача с 2-1 с голове на Сонер Дикмен и Огулкан Юлгюн през второто полувреме и спечели 3 точки. Феновете могат да гледат пълното резюме, голове и важни моменти от мача Коняспор – Галатасарай на сайта на Bein Sports.

Галатасарай се изправи срещу Коняспор като гост в 26-ата седмица на Süper Lig Spor Toto. Като домакин на Коня Метрополитън Общински стадион, отборът спечели с резултат 2-1.

Галатасарай поведе с Милот Рашица в 31-ата минута, а Коняспор контрира този гол със Сонер Дикмен в 62-ата минута. Коняспор, който отбеляза нов гол с Огулкан Юлгюн в продълженията, спечели мача с 2-1.

Беркан Кутлу, който започна мача в първите 11 на Галатасарай, бе наказан в 35-ата минута, като получи жълт картон. Беркан Кутлу няма да може да играе срещу Адана Демирспор следващата седмица.

След този резултат 14-ата победна серия на Галатасарай в лигата приключи.

Галатасарай спечели 60 точки с този резултат. Коняспор се покачи до 34 точки.

Галатасарай ще се изправи срещу Адана Демирспор в лигата следващата седмица. Коняспор ще отиде в Умраниеспор.

Коняспор 2-1 Галатасарай Обобщение на мача и важни моменти от мача

90+3 ГОЛА | Коняспор поведе с 2-1 с гол на Огулкан Юлгюн. Огулкан, който срещна топката напред с пас на Бруно Пас, прати топката в мрежите със силен и лек удар.

88′ Голът на Коняспор срещу Ендри Чекичи не се зачита като засада. Ендри Чекичи получи жълт картон за сваляне на фланелката си след този гол.

77 Николо Заниоло стреля извън наказателното поле, Шехич изби корнер в последната минута.

76′ Махир удари топката зад гредата, изпратена в тила на защитата. Балонът отлетя.

71′ Топката на Милот Рашица в мрежата беше отменена заради засада.

70 тръгнаха от Рашица за Икарди. Икарди не получи удара, който искаше.

70′ Франсиско Калво получава жълт картон за нарушение срещу Икарди.

68′ При бърза атака на Коняспор Марлос опита да хвърли топката към Диуф в празното поле, но Каан Айхан се намеси критично.

62′ ГОЛ | Коняспор изравни с гол на Сонер Дикмен. Сонер овладя много добре топката, която Бруно Пас отне от земя. Ударът, който отправи с десния крак също попадна в Муслера и влезе в мрежите.

61′ Саша Боей получава жълт картон за нарушение на Марлос.

60′ Икарди нацели далечната греда, а Серхио Оливейра влезе в наказателното поле. Пътуването с кожа достигна своя край.

57′ Абдулкерим се намеси в топката, която Калво обърна в наказателното поле. Муслера спаси топката към вратата в последния момент.

54′ Голът на Маме Диуф в Коняспор беше отменен заради засада.

51′ Икарди не може да докосне топката, отнета от левия фланг на Лео Дюбоа. След това беше издигнат флагът за засада.

43′ Саша Боуи прати топката от дясно в наказателното поле и се насочва към вратата. Под контрола на Шехич топката попадна в страничните мрежи.

37 Нов жълт за Икарди! Аржентинската звезда получи жълт картон, след като фаулира Адил в халфовата линия.

36′ Беркан Кутлу получи жълт картон за нарушение, което извърши срещу съперника си в халфовата линия. Беркан Кутлу бе наказан с жълт картон. Йънг отсъства от мача на Адана Демирспор.

31′ ГОЛ | Галатасарай поведе с 1:0 с гол на Милот Рашица. В бързата атака на Галатасарай Керем видя Рашица напред. Косоварят прати топката в мрежите с мек удар с левия крак.

29′ Икарди видя как Боуи се търкаля отзад. Боуи стреля по диагонал. Вратарят Шехич извади топката от корнер.

21' Удар на Франсиско Калво, дело на Алехандро Посуело, стреля в наказателното поле. Топката мина над главата.

18′ Милот Рашица прати топката към гърба на защитата, а Икарди прати топката в мрежата с центриране. Топката остана във вратаря Шихич.

13′ Лъкът на Марлос Морено удря защитата и отива към Муслера.

Мухамет Демир посреща топката от дясното крило на 5′ Абдулкерим. Той искаше да остави на намиращия се в наказателното поле Махир Емрели, но Дюбоа се намеси.

3′ Махир Емрели слезе от задната редица отдясно и обърна. В защита, критичен отговор от Дюбоа.

1′ мачът започна със сигнал на Зорбай Кючук.

Гледайте Коняспор Галатасарай Акценти Youtube Bein Sports Konya GS мач гледайте обобщена връзка. Какъв е резултатът от мача на Коняспор Галатасарай? Колко дълго е мачът на Коняспор Галатасарай? Кой вкара голове в мача на Коняспор Галатасарай? Резюме за гледане на Коняспор Галатасарай youtube, Гледайте резюме на мача Коняспор Галатасарай bein sport, телевизия лига Коняспор гледайте резюмето на Галатасарай, гледайте резюме на мача Коняспор, Кой вкара головете на мача Коняспор Галатасарай? Колко време е мачът на Коняспор Галатасарай?, Гледайте головете на Коняспор, гледайте резюмето на мача Галатасарай, гледайте резюмето, bein sport Гледайте резюмето на мача на Галатасарай, Кой отбеляза головете на Коняспор?, Кой отбеляза головете на Галатасарай?, Гледайте головете на Галатасарай