Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray мач на живо гледане Justin TV Безплатна парола Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs връзка за гледане на живо

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray гледайте на живо Justin TV Password Free Bein Sport Fans Bjk Gs гледайте на живо връзка ()

Лидерът Галацарай ще се изправи срещу Бешикташ като гост в 32-ата седмица на Spor Toto Super League. Оставащите седмици ще бъдат добри за отбора, спечелил мача, който ще бъде съдбовно дерби за Бешикташ и Галатасарай. Феновете, които искат да гледат мача Бешикташ-Галатасарай на живо, търсят как да гледат безплатно мача BJK Gs на живо. Селчук Спорт Гледайте мача на Beşiktaş Galatasaray на живо Гледайте мача Bein Sports 1 Justin TV Frozen Гледайте мача на живо в Taraftarium24 Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray Гледайте мача на живо във Fantasy24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs гледайте на живо selcukspor tv гледайте мача Besiktas GS Гледайте мача на живо Besiktas legal Justin tv Beşiktaş Gs fansium24 twitter login Гледайте Bjk Gs безплатно Гледайте tv jestbroadcast на мястото Besiktas Galatasaray мач Гледайте Netspor Bjk Gs на живо изтичане връзка. Кога мачът на Бешикташ Галатасарай ще бъде излъчен на живо?

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray гледайте на живо

32-рата седмица на Spor Toto Super League премина с изумително дерби вълнение. Бешикташ посреща у дома лидера в първенството жълто-червените. Звездите на Бешикташ Деле Али, Рашид Гезал и Тайип Талха Сануч няма да могат да играят в мача, в който ще свири Али Шансалан. Лидерът Галатасарай не липсва. В седмицата, в която Фенербахче спечели, Галатасарай трябва да спечели мача, за да запази разликата в точките. Бешикташ ще търси победа, за да остане в надпреварата за върха. Няколко минути преди мача се чудим за часа на излъчване, канала и възможните 11 от мача. В колко часа е мачът Бешикташ-Галатасарай, по кой канал?

Селчук Спор ТВ Бешикташ Галатасарай гледай мача

Вълнението в Spor Toto Super League продължава. В мач от 32-та седмица един срещу друг ще се изправят Бешикташ и Галатасарай. Всички подробности около мача са любопитни. И така, кога ще бъде излъчен на живо мачът Бешикташ – Галатасарай, в колко часа и по кой канал?
Треньорът на жълто-червените Окан Бурук безпроблемно ще отиде на дербито с Бешикташ. Въпреки че всички контузени играчи в жълто-червения отбор се възстановиха, нямаше наказан играч и нямаше липсващо име с помилването на Гомис. Окан Бурук ще може да се възползва от целия състав срещу Бешикташ.

Тарафтариум24 Бешикташ Галатасарай гледане на мач на живо

ЖЪЛТО-ЧЕРВЕН ОТБОР ВЪВ ФОРМА

Галатасарай, който завърши наравно 31-3 с Фатих Карагюмрук в 3-ата седмица на Суперлигата, продължи разликата в точките, след като Фенербахче също завърши наравно с Истанбулспор у дома. В последните 19 мача от Суперлигата; Със 17 победи, 1 равенство и 1 загуба Галатасарай ще отиде с морал в дербито на Бешикташ.

Джъстин телевизия Бешикташ Галатасарай гледайте мача на живо линк

Едно от най-важните оръжия на Картал срещу Галатасарай ще бъде английският футболист Нейтън Редмънд, който има директен принос за 12 от последните 7 гола на Бешикташ в Суперлигата. Редмънд вкара 22 гола и направи 5 асистенции в 5 шампионатни мача с черно-бялата фланелка. 1306-годишният футболист, който остана на терена общо 29 минути, получи 5 жълти картона. Отличаващ се с представянето си, особено след като игра в дербито с Фенербахче, звездата ще играе важна роля в офанзивата в отсъствието на Рашид Гезал.

Бешикташ Галатасарай В колко часа ще се излъчва мачът на живо?

Той ще се играе във Vodafone Park тази вечер и ще започне в 19.00 часа. rayhaber Мачът Бешикташ-Галатасарай ще бъде излъчен на живо по beIN Sports 1. Резултатът на живо от 90-те минути, който ще бъде режисиран от Али Шансалан, ще бъде в нашите новини.

Възможен мач Бешикташ-Галатасарай 11

Бешикташ: Мерт, Розиер, Саис, Коли, Масуаку, Редмънд, Салих, Амир, Гедсон, Дженк, Абубакар

Галатасарай: Муслера, Боей, Нелсон, Абдулкерим, Адекугбе (Дюбоа), Торейра, Оливейра, Рашика (Мир), Мертенс, Керем, Икарди

Бешикташ 2-1 коментар на живо на мача

69′ Абдюлкерим искаше да удари с глава, но Коли отвърна. Флагът за засада е във въздуха след позицията.

68′ Ромен Саис от Бешикташ получи жълт картон след намеса срещу Керем.

67′ Заниоло, който срещна топката в халфовата линия, остана на земята с намесата на Салих Учан. Фаул при решение.

66′ Абубакар, който висеше зад защитата на Бешикташ, се изправи срещу вратаря, но флагчето за засада беше във въздуха.

65′ Абдулкерим искаше да види Рашица, който се движеше зад защитата. Топката отиде веднага.

63′ Гедсон Фернандеш напредна в халфовата линия и даде на Ченк отляво. Розиер беше в засада в средата на задната греда на Ченк.

62′ Мидтсьо смени Оливейра, а Заниоло смени Мертенс в Галатасарай.

60′ Амир Хаджиахметович вкара първия си гол срещу Галатасарай в кариерата си в Суперлигата с фланелката на Бешикташ.

59′ Амир Хаджиахметович, който улови топката по грешка на Серхио Оливейра, прати топката в мрежата от лицева позиция.

58′ ГОЛ | Амир Хаджиахметович бележи гола, който изведе Бешикташ напред.

45′ Първото полувреме приключи.

45 Още поне 6 минути до края на първото полувреме.

43′ Розиер, който срещна топката от дясното крило, се насочи към Ченк на страничния стълб.

42′ Гедсон Фернандеш остава на земята в халфовата линия този път с намесата на Рашица. Играчите на Бешикташ чакат картони.

41′ Салих Учан пусна дълъг пас към Винсент Абубакар в наказателното поле. Торейра удря с глава вратаря Муслера.

40′ Ромен Саис, който допринесе само за 1 гол преди този мач, също асистира в дербито на Галатасарай, играно през първия полусезон.

На 39 Гедсон Фернандеш остава на земята, този път с намесата на Торейра. Липса на решение.

38′ Играта беше прекъсната за известно време заради контузията на Салих Учан в халфовата линия.

37′ Ромен Саис отбеляза първия си официален гол срещу Галатасарай за Бешикташ.

36 Саис, който е свободен при ъглов удар на Артур Масуаку, прати топката в мрежите с плавен удар.

ГОЛ 35′ | Саис записва броя равенства за Бешикташ.

30′ Бешикташ се доближи до гол! След удар на Редмънд с глава отдясно, ударът на Ченк Тосун с глава не успя.

ГОЛ 20′ | Икарди спаси гола, който изведе Галатасарай напред в дербито.

11 Галатасарай дойде ефективно. В средата на Рашица, който навлезе в наказателното поле отдясно по диагонала, защитата се намеси преди Икарди.

10′ Керем, който намери топката на лявото крило, слезе до линията и премина в средата. Розиер блокира топката.

9′ Салих Учан, който спаси топката от Оливейра по лявото крило, искаше да види Розие по дясното крило, но Мертенс се намеси.

7′ Бешикташ излиза от дясното крило. Торейра блокира халфовата линия, която Редмънд искаше да направи на задната греда, срещайки топката в десния ъгъл.

6′ Намирайки топката от дясното крило, Розие опита да атакува, но не успя да задържи топката в терена. Так, Галатасарай.

5′ Адекугбе искаше да атакува от левия фланг, но Розиер вкара тялото си и изби топката от външната страна.

4′ Фернандо Муслера опита да изпрати дълъг пас към Мауро Икарди. Коли хвърли топката с глава при вкарването.

3′ Масуаку, който искаше да го пусне в игра по лявото крило с пас на Салих, пусна Рашица, който се опитваше да овладее топката. Липса на решение.

2′ Винсент Абубакар, който влезе в битка с въздушна топка с Нелсон в началото на мача, беше контузен, но ще може да продължи играта.

1′ Първи съдийски сигнали.

Selcuk Sports Гледайте Beşiktaş Galatasaray мач на живо Fantarium24 Justin Tv Jest предаване Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs мач без код Гледайте selcukspor tv на живо Гледайте Beşiktaş Gs мач Гледайте на живо Beşiktaş Gs мач без парола Justin tv Beşiktaş Gs fanium24 twitter вход Гледайте безплатно Bjk Gs venue tv jest предаване Beşiktaş Galatasaray match watch Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Gs безплатно гледане на живо jestyayim Гледайте Beşiktaş Galatasaray без замразяване Гледайте мача Netspor Bjk Gs гледайте мача Beşiktaş Galatasaray bein sport hd Justin tv Cbs Sport гледайте Selçukspor tv на живо

Тарафтариум24 Бешикташ Галатасарай Гледайте мач на живо, гледайте безплатни безплатни течове, гледайте Justin TV, Jojobet TV, Matbet безплатен мач Гледайте Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray мач на живо, гледайте безплатни безплатни течове, гледайте Justin TV, Jojobet TV, Matbet безплатни мачове