Гледайте Fantarium24 Galatasaray Başakşehir мач на живо Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehir връзка за гледане на живо

Selçuk Sports Galatasaray Başakşehir мач на живо гледане Justin Tv Password Free Bein Sport Fanatica Gs Başakşehir връзка за гледане на живо

Лидерът Галатасарай ще се изправи срещу Башакшехир на терена в 33-ата седмица на Spor Toto Super League. Галатасарай, Фенербахче с равенство. Феновете, които искат да гледат мача на Галатасарай Башакшехир на живо, търсят как да гледат безплатно мача на GS Башакшехир на живо. Селчук Спорт Гледайте Galatasaray Başakşehir мач на живо Bein Sports 1 Justin TV Не замразявайте Fantarium24 Netspor Gs Başakşehir връзка за поточно предаване на живо. Кога мачът на Галатасарай Башакшехир ще бъде излъчен на живо?

Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir гледайте на живо

ГЛЕДАЙТЕ МАЧА НА ГАЛАТАСАРАЙ БАШАКЕХИР НА ЖИВО – Spor Toto ще се изправят един срещу друг в 33-та седмица от Суперлигата. Галатасарай ще изиграе съдбовния мач на стадион "Неф". Галатасарай, който ще бъде домакин на Башакшехир, иска да отвори разликата в точките през седмицата, когато Фенербахче загуби точки. Часът на излъчване, каналът и възможните 11-ки на мача се чудят от футболните фенове и се търсят в търсачките. И така, по кой канал ще бъде излъчен мачът Галатасарай - Башакшехир? В колко часа е играта GS?
30. НАЗНАЧАВАНЕ

Галатасарай и Башакшехир са участвали в Süper Lig Spor Toto 29 пъти досега. В тези надпревари жълто-червените напуснаха терена 14 пъти с по 3 точки. Оранжево-тъмносиният отбор загуби 7 пъти от съперника си. 8 мача са завършили наравно. Бозбайкушлар компенсира 51-те попадения на Аслан с 36 попадения.

Selcuk Spor TV Галатасарай Башакшехир гледай мача

Галатасарай спечели мача, игран на стадион Башакшехир Фатих Терим през първата половина на лигата с резултат 7-0. Двата отбора също се изправиха един срещу друг в четвъртфиналите на Купата на турското земеделие през този сезон и станаха отборът, който поведе, като победи Башакшехир с 3-2.

ПОСЛЕДНИ 10 МАЧА

В последните 9 мача, изиграни между Галатасарай и Башакшехир, включително 1 Суперлига и 10 Купа на Турция, жълто-червеният отбор спечели 4 пъти, а оранжево-тъмносиният отбор спечели 2 пъти. 4 мача завършиха наравно. Докато Галатасарай чисти мрежите 19 пъти, Башакшехир изпита радостта да вкара 8 пъти.

Тарафтариум24 Галатасарай Башакшехир гледане на мач на живо

Галатасарай победи Башакшехир със 7-0 и постигна най-различния резултат в състезанието. От друга страна, оранжево-темносините победиха жълто-червените отбори с най-различен резултат 4-1 и 3-0. Има мач 3-3 между двата отбора.

Галатасарай изигра 15 домакински мача в Суперлигата този сезон. Жълто-червените спечелиха 12 точки с 2 победи, 1 равенства и 38 загуба. Аслан, докато проветряваше мрежите на противника 35 пъти, видя 15 гола в замъка си. Cimbom се би срещу Fatih Karagümrük на неговото поле и завърши наравно 3-3.

Джъстин телевизия Галатасарай Башакшехир гледайте мача на живо линк

Галатасарай също беше непобеден в последните 14 мача, изиграни на стадион Неф в лигата. Докато жълто-червените хора загубиха с 1-0 от Гиресунспор през втората седмица у дома, те спечелиха 14 победи и 12 равенства в 2 мача след този мач.

Галатасарай вкара 30 гола в 26 мача в Spor Toto Super League този сезон. Жълто-червените са отборът с най-малко допуснати голове в това поле. Отборът на Окан Бурук затвори вратата в 12 мача. Аслан е и вторият отбор с най-много голове след Фенербахче с 68 попадения.

Галатасарай Башакшехир В колко часа ще се излъчва мачът на живо?

Двубоят на стадион "Неф" тази вечер е от 20.00:1 часа. Трудната битка, в която Халил Умут Мелер ще даде сигнал, ще бъде излъчена на живо по beIN Sports XNUMX.

Галатасарай-Башакшехир вероятни 11:

Галатасарай: Муслера, Боей, Абдулкерим, Нелсон, Казимджан, Торейра, Оливейра, Мертенс, Керем, Рашица, Икарди

Башакшехир: Мухамед, Йомер Али, Дуарте, Туба, Лима, Махмут, Биглия, Янузай, Дениз, Сердар, Фигейредо

Галатасарай 1-0 Башакшехир коментар на живо на мача

1′ Първи съдийски сигнали.

4′ Дрийс Мертенс стреля много, но защитата на Башакшехир блокира вратата. Топката отиде в корнер, докато положението продължи.

5′ Нелсон удари добре топката за корнер, но не успя да улови вратата.

11′ Лукас Биглия получава жълт картон. Играчът на Başakşehirli видя репортажа за действието си спрямо Керем.

16′ Галатасарай беше много близо до гол със Серхио Оливейра. Топката, която попадна в Йомер Али, отиде в корнер.

26′ Муслера прати топката в корнер след удар на Дениз Тюрч извън наказателното поле.

29′ Удар с глава на Керем, изпълнен от вратаря Мухамед. Вратарят на Башакшехир овладя топката при едно попадение.

31 Галатасарай направи повечето си атаки от фланга на Саша Боей през първите 30 минути.

38′ Саша Боуи получава жълт картон за ритник на топката. Стражът беше наказан по време на мача на Истанбулспор.

42′ Мауро Икарди по земя в наказателното поле. Реферът Халил Умут Мелер реши да продължи.

45+6′ Галатасарай чака дузпа. Халил Умут Мелер продължи играта. Тогава ВАР предложи на рефера да погледне и бе отсъдена дузпа.

45+8′ Мауро Икарди превърна дузпата в гол. Нападателят прати с топката вратаря в противоположните ъгли.

Selçuk Sports Гледайте мач на Galatasaray Başakşehir на живо Fantarium24 Justin Tv Gesture Kralbozguncu Безплатно Bein Sports Gs Başakşehir мач гледайте selçukspor tv на живо Гледайте мач на Galatasaray Başakşehir На живо Гледайте мач на Galatasaray безплатно Venue tv leak Galatasaray Başakşehir fanium24 twitter вход Безплатно Gs Başakşeh ir гледайте жест Галатасарай Башакшехир мач гледайте Гс Башакшехир Kralbozguncu Netspor Selçuk spor tv hd Gs Başakşehir некриптиран гледайте jestyayim Гледайте Galatasaray Başakşehir на живо без замразяване Гледайте Netspor Gs Başakşehir мач гледайте Galatasaray Başakşehir bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçukspor гледайте телевизия на живо

Тарафтариум24 Галатасарай Башакшехир Гледайте мач на живо, гледайте безплатни безплатни течове, гледайте Justin TV, Jojobet TV, Matbet безплатен мач Гледайте Fantarium24 Galatasaray Başakşehir мач на живо, гледайте безплатни безплатни течове, гледайте Justin TV, Jojobet TV, Matbet безплатен мач