Sakarya Bike Fest, „Състезание на времето“, руският педал Александър Березняк печели

Sakarya Bike Fest 'Time Race' Руският педал Александър Березняк печели

Факелът на Sakarya Bike Fest на столична община Сакария, който включва най-престижните купи в света, беше запален тази сутрин с Tour Of Sakarya, известен като „състезанието на времето“, докато победителят в спиращото дъха състезание с шосейни велосипеди беше Александър Березняк, времето- противопоставяне на руския педал на столичната община Сакария.

Столична община Сакаря започна да бъде домакин на поредния исторически спортен фестивал. 3-те най-големи организации в колоезденето, BMX, MTB и Tour Of, отново бяха в Сакария. Огънят на голямото вълнение, който започна с името Sakarya Bike Fest в долината на слънчогледовите велосипеди, превърнал се в велосипеден център с инициативите на Metropolitan, беше запален тази сутрин с Tour Of Sakarya.

Първият етап от Tour Of Sakarya, най-обсъжданото състезание за сезона, преминаващо през забележителностите на града през последните години, известно като „състезанието на времето“, се проведе по маршрутите Sunflower Bicycle Valley, губернаторство Sakarya и регион Yenikent. Световни звездни спортисти стартираха от долината и се бориха спираща дъха, за да завършат възможно най-бързо трасето от 4.1 километра.

В 10.30 стартира първият състезател и всички звездни педали бяха пуснати на определени периоди подред. Александър Березняк, руският състезател от отбора по колоездене на столичната община Сакария, който постигна почти рекордно време в първия кръг на Tour Of, в който участваха 13 отбора и 14 спортисти от 88 държави, стана първи с време 05.13.766, XNUMX.

Спортистката на Метрополитен облече оранжевия бански, който е цветът на символа на града - тиквата. Французинът Лукас Андре от отбора на Китай се класира втори с време 5.18.673, а казахстанецът Даниил Марухин от отбора на Казахстан Вино Ско се класира трети с време 5.18.675.