Кешанспор пропусна победата срещу Ферикьойспор: 1-1

Мачът беше наблюдаван от кмета на Кешан Мустафа Хелвачъоглу, президента на клуб Кешанспор Нехир Гергин, членове на борда на директорите и голяма група фенове.

Малка група фенове от Ферикьойспор също дойдоха в Кешан и подкрепиха своя отбор.

Думите на Хелвачиоглу към феновете по трибуните „Преди ние да дойдем Кешанспор не съществуваше, ние създадохме Кешанспор“ също бяха реагирани от някои зрители по трибуните.

Въпреки че първото полувреме на мача беше свидетел на взаимна борба между двата отбора, нито един отбор не успя да намери целта, която търсеше през първото полувреме и двата тима се прибраха в съблекалнята при нулево равенство.

По-напрегната игра срещу съперника през второто полувреме.В 57-ата минута Рамазан от Кешанспор оказа натиск върху защитата на Ферикьойспор и отне топката от крака на Доган от Ферикьойспор и я подаде на Ерен, който беше точно до него.Ерен отново видя Рамазан. Рамазан стреля извън наказателното поле, Муса отвори ръката си в наказателното поле, а когато топката стигна до ръката му, реферът Емре Кочанали без колебание посочи бялата точка. Нападателят на Кешанспор Рамазан изпълни дузпата и вкара своя 14-и гол, извеждайки тима си напред с 1-0.

В 66-ата минута Ферикьойспор спечели тъч поради неразбория между Есер и Садула при атака на Ферикьойспор по дясното крило. След вкарването Емир навлезе отдясно в наказателното поле на Кешанспор и с точен удар от земя вкара вратата на отбора си, правейки резултата 1-1.

Тъй като нито един отбор не успя да отбележи гол в оставащите минути на мача, те напуснаха терена с по 1 точка и мачът завърши 1-1.

Съдии: Емре Кочанали, Садик Каан Каракая, Нурула Байрам,

Кешанспор: Юсуф, Садула, Есер, Керем (Ерен), Семих, Мустафа (Емре Айдън), Чагри, (Умут), Мюслюм, Батухан, Емре Айдън, Рамазан

Ферикьойспор: Мурат, Мустафа, Доган (Гьоркем), Муса, Йомер, Юсуф, Мерт (Емирхан), Берке, Бурак (Гювен), Емир, Селан (Исмаил)

Голове: Мин.57 Рамазан (дузпа-Кешанспор), Мин. 66 Емир (Ферикьойспор)