Гост на Tofaş Pınar Karşıyaka

ТОФАШ ще играе с Пънар у дома в мача от 28-ата седмица на Турската застрахователна баскетболна суперлига. KarşıyakaПриветства. Отборът на Бурса, който има 10 победи и 16 загуби в лигата и иска да се изкачи към върха, има за цел да премине последните седмици без загуби, като спечели пред своите фенове, докато Мави, който се завърна от Испания със 78-55 поражение в последния мач от четвъртфиналите на Баскетболната Шампионска лига срещу Lenovo Tenerife през седмицата Няма липсващи играчи в зеления отбор преди този мач. Pınar, под ръководството на Ufuk Sarıca, който спечели последните 3 мача в лигата Karşıyaka Заема четвърто място с 19 победи и 8 загуби.

Мачът от 21-та седмица, който ще се играе в спортна зала TOFAŞ в неделя, 28 април, ще започне в 18.00 часа. Мачът, който ще бъде излъчен на живо по BeIN SPORTS 5, ще бъде ръководен от съдийската тройка Мехмет Шахин, Алтуг Кьоселерли, Йигит Гьонюлташ.

След този мач TOFAŞ Basketball Team ще изиграе следващия си мач в лигата като гост срещу Bahçeşehir College в неделя, 28 април. Двубоят в Ülker Sports and Event Hall ще започне в 20.30 часа. След този мач синьо-зелените ще бъдат гост на Çağdaş Bodrumspor в сряда, 27 май, в отложен мач от 1-та седмица.