Аланияспор (1-3) Фенербахче Акценти, голове и позиции за дузпи

Аланияспор Фенербахче Мак Резюме голове и позиции за дузпи

Фенербахче спечели 26 точки, като победи Аланияспор с 3-1 в 3-ата седмица на Суперлигата. Въпреки че Фенербахче загуби с 1-0 през първото полувреме на мача, те спечелиха 2 положения за дузпи през второто полувреме на мача, което изиграха превъзходно. С 2 попадения на Енер Валенсия, който превърна положенията за дузпи в голове, и головете на Емре Мор в продълженията, той победи Аланияспор с 3-1 на терена и спечели важна победа по отношение на намаляването на разликата между него и Галатасарай. Особено феновете, които искат да гледат резюмето на мача на Аланияспор с Фенербахче, позиции за дузпи и голове, чакат Bein Sports да публикува резюмето.

В мача на Аланияспор с Фенербахче реферът Метин Калкаван даде директно първата позиция за дузпа, но даде втората позиция, следвайки VAR. Хорхе Жезус получи за втори път червен картон от рефера и трябваше да отиде на трибуните. Въпреки че Фенербахче игра много добре в мача, който беше много вълнуващ, защитата на Аланияспор остана стабилна и попречи на Фенербахче да направи разликата.

Резюме на мача на Аланияспор Фенербахче и важни моменти от мача

В 26-ата седмица на Süper Lig Spor Toto, Фенербахче победи Аланияспор с 3-1 като гост.

Първият гол в мача дойде от Аланияспорлу Кулурис в 6-ата минута. През второто полувреме Енер Валенсия излезе на сцената и Фенербахче остави полувремето зад себе си с 2-1. Използвайки дузпата в 0-ата и 63-ата минута, Валенсия отбеляза голове, които изведоха отбора си напред с 85:2. В 1+90 Емре Мор вкара попадението, което облекчи тима му и доведе до 2:3.

Треньорът Жорже Жезус получи червен картон в 67-ата минута. Португалският треньор няма да води отбора си в дербито с Бешикташ.

Фенербахче, който пропуска 1 мач, увеличи резултата си до 54 с този резултат, намалявайки разликата в точките с лидера Галатасарай на 6. Аланияспор има 28 точки.

Следващият мач на жълто-тъмносините е срещу Бешикташ. Оранжево-зелените ще се изправят срещу Гиресунспор.